Evden eve nakliyat tavsiye

İstanbul içinde taşınacagız veya başka bir şehire taşınacağız Tavsiye edebileceğiniz, kırıp dökmeyen, sigortalı, çalışanları düzgün bir nakliyat firması var mı? gibi benzer sorular çevremizde sık sık duyulmaktadır .

Bu soruya cevap arayan pek çok insan olduğunu düşünerek bazı bilgi ve tecrübelerimi paylaşmak istedim.

Özellikle istanbul genelinde faaliyet gösteren evden eve nakliyat firmaları neredeyse tamamı akrabadır. amca oğlu teyze oğlu kardeşler vs. her biri birer ikişer firma açmış ve internet üzerinden müşteri bulmaya çalışarak iş almaktadırlar. Bunların içinde düzgün işi gerektiği gibi yapan profesyoneller olduğu gibi büyük kısmı haldur huldur çalışan kıran döken çalan nezaketsiz insanlardır.

Genelde anlaştığınız firma hangisi olursa olsun gelen işçiler aynıdır. Piyasada 30 40 kadar eleman kim çağırırsa onunla işe gider o yüzden x firması y firması farketmez. Burada önemli olan şudur. x firması ile son derece kötü hizmet veren elemanlar y firması ile çok düzgün hizmet verebilir sebebi de firmanın yaptırım gücüdür. Sürekli işi olan bir firmayı her zaman kayırır daha iyi çalışırlar , diğer firma ayda yılda bir işe çağırır memnun kalmasa da kayıp önemli değildir.

Dikkat edilecek tek nokta şudur . Adresi yeri belli , işin başında aklı başında bir yöneticisi olan, aradığınızda insanca anlaşılabilecek birileri bulunan , işine saygılı bir şirket bulmanız. Yani ticari olarak faaliyeti meşru bir yer ltd.şti. olmalı.. Sözleşmeli olmalı.

Sigorta olayı na gelirsek Türkiye de henüz 2.el ev eşyasına taşınmada hasar görebilir diye sigorta yapan bir firma yoktur. Genel olarak bütün nakliyeciler de sigorta sadece arac kaza yaparsa devreye girer oda ne kadarını karşılar tartışılır. Ulusoy nakliyat sadece bazı özel anlaşmalar ile eşyalarınızı güvence altına almaktadır.

Evden eve düzgün bir taşınma nedir. ?
1- eli yüzü düzgün temiz personeller
2- temiz ambalaj malzemeleri ile mobilya ve eşyaların sarılması
3- yine temiz karton kutular ile ufak tefeklerin düzgünce sarılıp kutulanması
4- usta bir marangoz ile de-monte mobilyaların sökülüp tekrar montajı
5- işini bilen biri ile beyaz eşya montajının sağlıklı yapılması
6- işi temizce teslim edip anlaşılan rakamın tahsili
7- Hasar var ise elini taşın altına koyması ( cam kırdıysa yenilemesi, mobilyayı çizdiyse rütüşü, duvar zemin hasar verdiyse onarımı vb.)

Bunları yapan bir firma kesinlikle mükemmel bir evden eve nakliyat firmasıdır.

Müşterilere düşen değerli eşya,para , ziynet ortalıkda bırakmadan yanımıza almak, Değerli eşyaları hassas eşyaları mümkünse kendi aracımızla götürmek, ve eğer imkanımız varsa gelen elemanlara karşı misafirperver davranmak, kahvaltı yemek düzgünse yapılan iş bahşiş gibi küçük ikramlarda bulunmak. ve iş bitiminde her iki tarafda mutlu ve memnun gülen bir yüzle işi sonuçlandırabilmiştir. Peki bu kadar anlattık varmı böyle işin hakkını veren firma evet var. Ulusoy Evden eve nakliyat gayet düzenli sağlıklı bir sistem ile evlerinizin taşımasını gerçekleştiriyor. tecrübe edildi ve kanıtlandı müşteri memnuniyetine verdikleri önemin zaten en büyük kanıtı sloganlarındaki %99 müşteri memnuniyeti ifadesi.

 

Taşıma sonrası bir müşterimizin firmamıza istinaden yayınladığı makaleden alıntıdır.

Bizi aramadan karar vermeyiniz.
0212 274 59 88 Mrkz.
0216 305 15 01 And.Yakası

ulusoy nakliyat | eşya depolama Free Mass Ping | PR8 Web Directory