FABRİKA – ATÖLYE TAŞIMALARI

Taşımacılık ve nakliye işlemini büyük titizlik ile gerçekleştiren ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde korumaya çalışan Ulusoy Nakliyat firması müşterilerine güvenli ve kaliteli hizmet vermektedir. Ulusoy Seyahat olarak bilinen fakat şimdilerde aynı zamanda Ulusoy Nakliyat olarak da ses getiren firma, nakliye işine kısa bir süre önce girmesine rağmen piyasadaki birçok nakliye şirketinin önüne geçerek kaliteli taşımacılık alanına adını yazdırmayı başarmıştır.

Taşımacılık işlemini gerçekleştirirken eğitimli elemanları ile işlemi yapmakta olan Ulusoy, taşımacılık sırasında olabilecek tüm riskleri üzerine alıp taşıdığı her türlü eşyayı da sigortalamaktadır. Taşımacılık işlemi yapılırken eşyaların düzgün bir şekilde sarılıp muhafaza edilmesi önem arz etmektedir. Bu işlemi ev ya da iş yerini taşıyan kişi değil Ulusoy firmasına ait çalışanların paketleme ve ambalajlama işlemi ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Firmanın sunduğu hizmet kapsamında siz evinizi, iş yerlerinizi, okulları, hastaneleri veya fuar alanlarını görevlilere teslim etmeniz ve taşınacak yeri göstermeniz yeterli olmaktadır. Gerisi deneyimli kadrosu ile Ulusoy firmasına ait olmakta ve onların gözetimi ile taşımacılık işlemi gerçekleşmektedir.
Birçok firmanın ürünlerini müşterilere sergilemek amaçlı katıldığı ve büyük bir pazar ortamının olduğu fuar alanlarını da Ulusoy Nakliyat büyük bir özenle taşımaktadır. Şirket, fuar alanlarının taşınması sırasında alana gidecek ürünleri dikkatli bir şekilde paketleyerek araçlara yerleştirmekte ve fuar alanında da alanı koordine eden kişi tarafınca ayarlanan yerlere standları kurmaktadır.

ulusoy nakliyat | eşya depolama Free Mass Ping | PR8 Web Directory