OFİS TAŞIMA

Size sunacağımız farklı çözümlerle içinize rahatlık vereceğiz. Müşteri memnuniyeti bizim için oldukça fazla önemli bir husustur. Yılların kattığı tecrübe ve imkân ile evleriniz olsun ofisleriniz olsun her türlü taşımacılık yapılmaktadır. Eşyalarınız bir yerden başka bir yere oldukça güvenli, dikkatli ve hızlı şekilde taşınır. Ofis taşımacılığı Ulusoy ile taşımacılık artık çok kolay. Bu sektörde eşya depolamak kurumsal ve ev depolama hizmetleri yıllar yılı yapılmaktadır. Bu firma önde gelen firmalar arasında yer almaktadır. İçiniz rahat bir şekilde bize emanet edebilirsiniz. Eşya depolama şirketi olarak Ulusoy memnuniyet sağlamaktadır. Depolama kadromuz ve seviyeli prensiplerimizle oldukça rahat ve kaliteli hizmet vermektedir. Herhangi bir taşınma tamir durumların da eşya depolama firmamız müşterilerimize kolay çözümler getirmektedir. Güvenli pratik çözümler için bize eşyalarınızı emanet ediniz. Depodan depoya taşınırken paketleme konusu kadromuz tarafından titizlikle yapılır. Müşterilerimizin isteklerini yerine getirmek için bu hizmeti geliştirmekteyiz. Teknolojinin gerektirdiği yenilikçi bir kurumsallaşmadır. Kalitesini artırarak teknoloji kullanan bir hizmet türüdür. Sorunsuz taşımacılık sunar.
Şehir içi, şehirlerarası ve yurt dışı taşımacılıkta kullanılır. Temiz ve rutubetsiz ortamlarda saklanmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanında bu iş yapılmaktadır. Teknik inceleme hizmetini ücretsiz yapmaktadır. Eşyaların çokluğuna göre tespit edilir. İstanbul başta olmak üzere modern depolama sistemi ambalajlama, kutulama paketleme kontrol gibi hazır depolama hizmetini vermektir. Birden fazla nakliyat çeşidi bulunmaktadır ancak hepsi aynı kalitede değildir. Bu yüzden kişiler güvenememektedir. Evden eve nakliyat sektörümüzde hizmeti iyi vermek amacıyla kurulmuştur. Lojistik olarak sürekli kendini geliştirmiştir. Tır, kamyonet, kamyonlarıyla hizmeti ayağınıza getirmektedir. 15 yılını aşan tecrübesiyle ürünleriniz sigorta altında kalmaktadır. Türkiye’nin önde gelen önemli şirketlerindendir. Çok titiz hareket etmektedir.
Ofis taşımacılığı hizmeti de vermektedir. Büro, ofis, villa, ev taşınmasında yardımcıdır. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Çoğu kişi tarafından saygıyla konuşulmaktayız. Vazgeçilmezlerden biride ambalajlama sistemidir. Araçlarımız her taşınma sonrası temizlenmektedir. Yetki belgeleri vardır. Belgesiz olan firmalarla çalışmayınız. Bu önemli bir husustur. Bir diğer hususta; yeni evinizdeki binanın kaç katlı olduğu, asansör kullanımı nasıldır? Kargo firmalarıyla çok fazla muhatap olmaktayız. Yatırım açısından da önemli yere sahiptir. Büyük araçlar yardımıyla üretici mallarının dağıtımını yapmaktayız. Bizimle çalışabilmek için büyük firmalar sıraya girmektedir. Kurumsal şirketler haline gelmekteyiz. Evinizi veya işyerinizi güvenle ve rahatlıkla taşınmasına izin verin. Yani şimdi size kısaca anlatacağım şey şu ki: artık bazı firmalar yani bazı firmalar da değil genellikle yanlış yollar izleyerek bu ev eşyalarını Çizerek kırarak yani kutulamadan paldır küldür taşımaktadırlar. O zaman eşyalarınız ciddi zararlar görürler . Bizim evden eve nakliyat ulusoy da ise böyle konularda titiz ve hasas çalışırlar çünkü bizim her zaman müşteri memnuiyeti her zaman ön planda tutulmaktadır. Sizlere her zaman iyi davranışlı güler yüzlü bir şekilde karşılarız. Hayatınız da hiçbir zaman sizlerin yüzünüzün ve keyfinizin kaçmasını istemeyiz. İyi günler dileriz.

ulusoy nakliyat | eşya depolama Free Mass Ping | PR8 Web Directory